Rohože za postel

Je jen málo interiérových doplňků, které by se v ložnici vyjímaly tak skvěle, jako rohože za postel. Jedná se o dekorační a zároveň praktický prvek, který je vhodný do každého typu ložnice. Rohože za postel jsou vhodné nejen jako zateplení, ale ochrání i zdi přiléhající k posteli. Pokud se jedná o místo, které je náchylné na oděr či poškrábání, rohože ho ochrání a zároveň skvěle zamaskují případné nedokonalosti na zdi.

Praktický i dekorační prvek

Rohož na zeď za postel má nezanedbatelný dekorační charakter, který je dán zejména jejím přírodním vzhledem. Výběr z různých barev vám pomůže, která bude vhodně ladit s okolním interiérem. Na jejich výrobu bylo použito přírodní lýko z Itálie a 2 mm molitan. Tyto materiály zaručují pevnost, odolnost a dlouhou životnost. Navíc se velmi snadno udržují. Jednotlivé rohože jsou olemované lemovkou, aby se lýko netřepilo a molitan z druhé strany zaručuje tepelnou izolaci.

V nabídce naleznete různé rozměry, díky čemuž si můžete zvolit velikost vhodnou právě pro vás. Velkou výhodou je i nízká pořizovací cena, která vám umožní obohatit ložnici o tento estetický a originální prvek a zároveň ušetřit peníze za opravy omítky za postelí. Velmi snadno se instaluje, můžete ji připevnit za pomoci lišt, hřebíčků či šroubků s podložkou a hmoždinkou. Ložnice je místem, kde by měla vládnout praktičnost a elegance, rohož na stěnu za postel vám zajistí obojí.

Filtrování zboží:

Řádkový výpis | Obrázkový výpis

 • Rohož za postel 2m

  Rohož za postel / postýlku 1,2m

  Rohož za dětskou postýlku je vhodná pro zateplení, ale i ochraně přiléhající zdi k posteli. Jedná se o...

  od 395 Kč
 • Rohož za postel 2m

  Rohož za postel 2m

  Rohož za postel chrání a zetepluje. Rohože za postel jsou vhodné pro zateplení, ale i ochraně přiléhající...

  od 525 Kč
 • Rohož za postel 3m

  Rohož za postel 3m

  Rohož za postel v délce 3m chrání a zetepluje Váš pelíšek. POZOR rohož je možné poslat jen Českou...

  od 725 Kč